سوالات متداول

آیا برای نرم افزار MIP باید هزینه ای پرداخت شود؟

نرم افزار MIP شامل سه نسخه اصلی میباشد.

۱- نسخه full ویژه آزمایشگاه ها که هیچ محدودیتی برای استفاده از ابزارها ندارد و شامل پشتیبانی کامل می‌باشد.برای اطلاع از نحوه تهیه و هزینه این نسخه با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۲۰۵۴ داخلی ۱ بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

۲- نسخه دانشجویی MIP4student . این نرم‌افزار ویژه فعالیت‌های تحقیقاتی دانشجویان تولید شده است. این نسخه را می‌توانید از این لینک دانلود نمایید و پس از شارژ حساب کاربری خود، پکیج های مورد نیاز را خریداری کنید. قیمت پکیج ها به نحوی تعیین شده‌است تا تمامی دانشجویان بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

۳-نسخه دانشجویی MIPCloud.  این نسخه به صورت رایگان برای دانشجویان منتشر شده است و هیچگونه محدودیت استفاده ای ندارد. برای استفاده از این نسخه نیاز به اینترنت خواهید داشت. این برنامه را از همین سایت دانلود کنید.

 


ایمیل فعالسازی را پس از ثبت نام در سایت دریافت نکرده ام؟

اگر با ایمیل های دانشگاهی و یا شرکتی ثبت نام کرده اید ، ممکن است به مشکل برخورد کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از ایمیل های یاهو و یا جیمیل است.

در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل metsofts.ir@gmail.com تماس بگیرید.


نرم افزار MIP نسخه دانشجویی را چگونه دانلود کنیم ؟

نرم افزار MIPStudent صرفا برای کارهای تحقیقاتی دانشجویان تولید شده و شرکت هیچ نوع پشتیبانی این نرم افزار را برای مراکز علمی و آزمایشگاه ها و کارخانجات به عهده نمی گیرد. برای این موسسات توصیه می شود از نرم افزار نسخه کامل آن (MIP4 Full) که ویژه مراکز تحقیقاتی و صنایع ساخته شده است، استفاده کنند.

برای دانلود نرم افزار ابتدا در سایت عضو شوید. ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما فرستاده خواهد شد. با فعال کردن عضویت خود، می توانید اعتبار خود را افزایش دهید.

در منوی فروشگاه، روی دانلود پکیج های متالوگرافی یا پکیج های ویژه نانو رفته، سپس روی گزینه {سفارش دهید} در پکیج مورد نظر،  کلیک کنید.

لینک دانلود نرم افزار و آموزش آن در این صفحه وجود دارد، پس از دانلود، نصب و اجرای برنامه، نرم افزار به شما سریالی خواهد داد، با وارد کردن شماره سریال در همان صفحه در سایت، کد فعال سازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کد فعالسازی را وارد نرم افزار کرده، گزینه {Apply} را کلیک کنید و سپس از برنامه خارج و مجددا آن را اجرا کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. metsofts.ir@gmail.com


منظور از ۴۰ بار اجرا چیست ؟

منظور از ۴۰ با اجرا، ۴۰ بار اجرای پکیج خریداری شده است. به بیان دیگر شما میتوانید ۴۰ تصویر را توسط پکیج خریداری شده خود آنالیز کنید.


نرم افزار MIP4 Full نسخه کامل را چگونه دانلود کنیم ؟

این نرم افزار مخصوص موسسات تحقیقاتی ، آزمایشگاه ها و صنایع طراحی شده است.

برای دیدن جزئیات این محصول می توانید در صفحه اصلی سایت، در منوی فروشگاه روی گزینه سفارش نرم افزار  MIP4 Full کلیک کنید.

همچنین برای تهیه این نسخه می توانید با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۲۰۵۴ بخش فروش تماس بگیرید.


دانلود نرم افزار آنالیز تصاویر متالوگرافی

دانلود نرم افزار آنالیز تصاویر متالوگرافی